FAQ

Bude můj profil s fotografiemi přístupný veřejnosti?

Ne, informace o Vás si mohou přečíst pouze registrovaní muži. Veřejně je vidět pouze malý náhled fotografie, věk a křestní jméno. V případě využití služby skrytého katalogu není vidět nic.

Odkud jsou Vaši klienti?

Našimi klienty jsou muži z celého světa, z toho nejvíce mužů je z Ameriky, Velké Británie, Německa a severních zemí. Jedná se převážně o muže ze středních a vyšších sociálních vrstev, kteří hledají vážný vztah prostřednictvím naší mezinárodní seznamky.

Dosud jsem neměla zkušenost s mezinárodní seznamkou, jaké jsou výhody?

Toto je naprosto běžná situace. Většina našich klientů sice nemá zapotřebí pro své seznámení využívat služeb seznamky, ale i přes to se obrátí se svou první zkušeností na naši mezinárodní seznamku, neboť máme velmi dobrou pověst i doporučení a disponujeme vysokou úspěšností v oblasti mezinárodní seznamky a seznámení s cizinci. Je to proto, že když zatoužíte po seznámení s mužem z jiné země, je velice težké jej oslovit běžným způsobem. Ve Vašem důvěrném okolí se nevyskytuje a když Vás cizinec osloví na ulici, jistě mu nebudete hned důvěřovat. Takto může oslovovat kdekoho na každém rohu... Seznámení v klubu nebo na diskotéce také většinou nekončí vážným vztahem. O běžném internetovém seznamování už vůbec nemůže být řeč, neboť se zde vyskytuje mnoho podvodníků a vtipálků. Nejspolehlivější a nejsnazší cesta je pravě registrace v naší mezinárodní seznamce, protože my jsme profesionálové a velice rádi Vám pomůžeme při seznámení s cizincem a nalezení toho pravého partnera pro Váš život. Maximálně se snažíme eliminovat seznámení za účelem pobavení, žertu a nebo dokonce zneužití Vaší důvěry.

Proč si cizinci nehledají ženu ve své zemi?

Je všeobecně známé, že slovanské ženy patří k těm nejpůvabnějším na světě, jsou často vzdělané a inteligentní, mnoho z nich umí anglicky nebo i více jazyků. Muži jsou převážně dobře situováni, proto pro ně není nutné se omezovat pouze na svůj stát, obzvlášť když se seznamováním ve své rodné zemi mají špatné zkušenosti a to z mnoha důvodů.

Zeptáte se mě, jestli mám zájem o seznámení s cizincem, který si mě vybral?

Samozřejmě, pošleme Vám e-mail s odkazem na profil muže, který o Vás má zájem, nebo Vám zavoláme a muže Vám představíme. Podle Vaší odpovědi Vám sjednáme schůzku nebo mu předáme Vaši e-mailovou adresu, telefon či Skype, případně jej budeme krátce informovat o negativni odezvě.

Mám zájem o seznámení pouze s mužem z Velké Británie nebo Ameriky, jde to?

Samozřejmě, rozhodnutí, zda máte zájem se s mužem seznámit ponecháváme vždy na Vás, ať už z důvodu nevyhovující země nebo národnosti. I když nabízíme seznámení s cizinci z mnoha zemí, kritéria výběru definujete v naší mezinárodní seznamce Vy.

Jak rychle se seznámím?

To je velice individuální. Velmi záleží na kvalitních fotografiích, na kterých byste měla vypadat co nejlépe a samozřejmě také na momentální klientele mužů. Je možné se seznámit do měsíce, ale může to trvat i déle.

Mohu zrušit domluvenou schůzku?

V případě, že odsouhlasíte naší mezinárodní seznamce schůzku a domluvíte si termín konáni této schůzky, je Vaše rozhodnutí závazné a nelze tuto schůzku zrušit. Organizování schůzek, zejména při seznámení s cizincem, je náročná práce a vždy se týká více lidí. Vše pro Vás připravíme, domluvíme a rezervujeme místo setkání a s tím vším jsou samozřejmě také spojenyénáklady a mnoho času. Jistě pochopíte, že jakmile je vše domluvené, pán se těší na schůzku, a je nesnadné pro nás takovou schůzku rušit. Proto bez řádného omluvení ze schůzky Vám hrozí vyloučení z naší mezinárnodní seznamky EE Matchmaker a ukončení spolupráce. Pokud se na schůzku s pánem nemůžete z jakýchkoliv důvodů dostavit, s dostatečným časovým předstihem o tom nezapomeňte informovat naši mezinárodní seznamku, a to telefonicky nebo přes e-mail.

Je možné něco změnit v mém profilu?

Samozřejmě, změnu můžete udělat sama editací Vašeho profilu nebo nás též o změně můžete informovat e-mailem nebo telefonicky. Váš profil si můžete prohlédnout po přihlášení na stránkách naší mezinárodní seznamky.

Když se seznámím, je možné můj profil vymazat?

Ano jistě, svoji registraci můžete kdykoliv zrušit. Pouze nás informujte e-mailem nebo telefonem (vždy se prosím snažte uvádět vaše ID) a my Váš profil vyřadíme ze systému naší mezinárodní seznamky.

Jestliže máte ještě další dotazy na nás nebo naše služby, prosím, bez obav kontaktujte naši mezinárodní seznamku

Užitečné informace

Kontakty