Možnosti seznámení

Jak pracujeme

V naší mezinárodní seznamce EE Matchmaker dbáme na osobní a přátelský přístup k našim klientům a klientkám a maximálně se snažíme eliminovat lživé informace a nezávazná seznámení za účelem pobavení.

Na základě Vaší registrace Vám bude vytvořen osobní profil, jehož součástí musí být i Vaše osobní fotky (nejméně 3 kvalitní fotografie) a ve kterém musí být o Vás uveden dostatek informací. Pokud bude Váš profil našimi matchmakery schválen s tím, že mu nechybí důležité údaje a splňuje jimi zadaná kriteria, může tak být aktivován a stát se součástí databáze mezinárodní seznamky EE Matchmaker a zařazen do Online systému. Krátce po Vaší registraci budete jedním z našich pracovníků kontaktována, aby s Vámi bylo uděláno krátké interview, ve kterém se s Vámi náš matchmaker pokusí domluvit osobní schůzku nebo nehodí-li se Vám osobní schůzka z časových důvodů, bude s vámi dohodnuta schůzka přes Skype. Poté můžete začít být představována našim mužům.

Součástí seznamovacího servisu je online přístup k Vašemu uživatelskému účtu na internetových stránkách mezinárodní seznamky Eastern European Matchmaker. Po volbě Vašeho hesla Vám bude našim systémem přiděleno ID. Pomocí těchto údajů se budete moci přihlásit kdykoliv na svůj účet a zkontrolovat svůj osobní profil. 

NIKDY neděláme schůzky naslepo! Díky službě Představení, Vám vždy profil každého pána, který o Vás projeví zájem, nejdříve představíme a Vy sama rozhodnete, zda je to muž, který je Vám sympatický a se kterým byste se chtěla seznámit. Nestane se, že byste se začala seznamovat nebo šla na schůzku s člověkem, který by pro Vás od počátku nebyl zajimavý. O klientech, které Vám představujeme, se snažíme získat co nejvíce informací.

Příklad seznámení s cizincem: Pana Mika z Velké Británie zaujme Váš osobní profil a projeví zájem o seznámení s Vámi. Poté Vás budeme kontaktovat a pomocí osobního profilu Vám bude pan Mike představen. Pokud i Vám bude tento muž sympatický, domluvíme Vám s ním schůzku nebo předáme kontakty. To vždy záleží na momentálni situaci a Vašem přání.

První schůzka - seznámení s cizincem

V mnoha případech Vás budeme kontaktovat a nabídneme Vám první schůzku s mužem, který o Vás projevil zájem. Znamená to, že Vás tento muž zve na oběd, večeři nebo kávu - na jistě zajímavé setkání v příjemném prostředí. Vždy doporučujeme absolvovat tuto první schůzku (seznámení s cizincem) a teprve po ní se rozhodujte, zda je to muž, se kterým byste chtěla vztah dále rozvíjet. Z první schůzky nemějte strach, nejedná se o žádný závazek, je to jen první kontakt s mužem, který Vás chce poznat. Můžete si příjemně popovídat, dozvědět se něco nového, strávit krásný večer v luxusní restauraci, procvičit se v cizím jazyce, získat nový kontakt nebo úplně nejlépe navázat nový vztah. Prostě něco zažít. Ciťte se zcela svobodně, uvolněně a příjemně. Kdykoliv se můžete rozhodnout schůzku ukončit.

Upozornění: V případě, že odsouhlasíte naší mezinárodní seznamce schůzku a domluvíte si termín konání této schůzky a seznámení s cizincem, je Vaše rozhodnutí závazné a nelze tuto schůzku zrušit. Organizování schůzek je náročná práce a vždy se týká více lidí. Vše pro Vás připravíme, domluvíme a rezervujeme místo setkání a s tím všim jsou samozřejmě také spojené náklady a mnoho času. Bez řádného omluvení ze schůzky proto hrozí vyloučení z mezinárodní seznamky EE Matchmaker a ukončení spolupráce. Pokud se na schůzku s pánem nemůžete z jakýchkoliv důvodů dostavit, s dostatečným časovým předstihem o tom nezapomeňte informovat naši mezinárodní seznamku - telefonicky nebo přes e-mail. 

Ochrana osobních údajů

V osobním profilu vždy uvádíme pouze jména bez příjmení z důvodu bezpečnosti. Telefonní čísla, příjmení a adresy se v naší mezinárodní seznamce Eastern European Matchmaker udržují v přísné důvěrnosti a v osobním profilu se nikde veřejně neuvádějí. Veřejnost tak nemá přístup k Vašemu osobnímu profilu! Všichni naši klienti jsou registrováni a v rámci možností prověřováni. V mnoha případech se s muži setkáváme a tím plně zajišťujeme bezpečí pro všechny klienty naší mezinárodní seznamky. Zdarma nabízíme službu skrytý profil, který zaručuje, že nikde na Internetu nebudou prezentována Vaše data.

Buďte s námi ve spojení!

Jsme tady pro vás, proto neváhejte a kontaktujte nás, když budete potřebovat poradit nebo jakkoliv pomoci při procesu seznamování. Jedním z našich cílů je s Vámi navázat přátelský vztah, protože komunikace je v tomto případě to nejdůležitejší a samozřejmě nás zajímají i výsledky Vašeho seznámení. Velice rádi uvítáme Vaši zpětnou vazbu, Vaše zkušenosti při seznámení s cizincem, s první schůzkou nebo přístupem mužů. Pouze na základě Vašich informací můžeme naše seznamovací služby stále zlepšovat.

Užitečné informace

Kontakty