My v mezinárodní seznamce EE Matchmaker si moc dobře uvědomujeme, že proces seznámení je velice osobní a diskrétní záležitost, a proto si velice ceníme vztahu založeném na důvěře mezi Vámi a naší agenturou. Klíčem k našemu úspěchu je individuální přístup a navázaní přátelského vztahu s každým mužem a ženou, kteří se rozhodnou s námi spolupracovat, protože jen tak se nám daří dělat naši práci na 100% a spojovat a vytvářet stále nové a štastné páry.

Sympatičtí manželé Rodney a Jitka - on Američan ona Češka, kteří spolu řídí rodinnou firmu, jenž se specializuje na seznámeni českých a slovenských žen s úspešnými cizinci, se spolu seznámili díky mezinárodní seznamce a rozumí tak zcela pocitům a přáním jejich klientů a klientek. Oba jsou velice milí, pozitivní a usměvaví lidé, kteří si Vás získají svým přátelským, otevřeným přístupem a ochotou pomoci. Oba veří, že investice do klientů, je klíčem k jedinečnému úspěchu. 

Partnerství lidí z odlišných zemí a kultur je každý den plné milých a příjemných překvapení. Jitka a Rodney mohou z vlastní zkušenosti potvrdit, že takové soužití je plné respektu, tolerance a vzájemného obohacování. Gentlemanská gesta, která jsou českým a slovenským mužům cizí, jsou brána našimi klienty jako úplná samozřejmost. Vzpomeňte si, kdy Vám nějaký Čech nebo Slovák naposled udělal jen tak radost květinou či otevřel dveře auta a počkal až nastoupíte. A toto jsou jen ty z nejmenších maličkostí, které Vás nejen při seznámení s cizincem, ale v průběhu celého vztahu s ním, čekají.
  
Naše mezinárodní seznamka je jednou z cest, jak najít toho pravého partnera pro Váš život. Díky tomu, že oba majitelé spolu tvoří mezinárodní pár, vědí, co takové soužití přináší a jak je obohacuje. Tu samou příležitost by chtěli dát i Vám, a proto pro Vás každý den vyhledavají nové a zajímavé muže, kteří mají zájem o navázání vážného a seriozního vztahu. Seznámení s cizincem prostřednictvím mezinárodní seznamky EE Matchmaker je pouhý začátek. Nechte se inspirovat příběhem Jitky a Rodneyho, nebojte se seznámení s cizincem a věřte, že pokud se rozhodnete využít jejich služeb, jste v rukou těch nejlepších.
 
Děkujeme za Vaši projevenou důvěru a těšíme se na vzájemnou spolupráci.
 
Jitka & Rodney, mezinárodní seznamka EE Matchmaker
 

Naše rodina

Užitečné informace

Kontakty