Seznamovací služby

Seznamovací program

Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme pro Vás připravili program a služby, které usnadní Vaši cestu k seznámení s cizincem.


Exkluzivní matchmaking program

Exkluzivní seznamovací program, který nabízí naše mezinárodní seznamka. Jedná se o kvalitní servis zajišťující efektivní služby pro seznámení s cizincem. Po celou dobu zaručujeme diskrétnost.
  

SEZNAMOVACÍ PROGRAM ZAHRNUJE:

 • Vytvoření osobního profilu v českém a anglickém jazyce.
 • Zařazení Vašeho osobního profilu do Online systému EE Matchmaker.
 • Pomocí Vašeho osobního profilu budete představována mužům z celého světa.
 • Služba "PŘEDSTAVENÍ". Každý muž, který o seznámení s Vámi projeví zájem, Vám vždy bude nejdříve představen prostřednictvím jeho osobního profilu. Teprve po Vašem souhlasu mu na Vás bude předán kontakt nebo Vám bude sjednána první schůzka v některé z luxusních restaurací v centru Prahy, případně ve Vašem městě.
 • Diskrétnost - chráníme Vaše soukromí.
 • Nadstandardní ochrana Vašeho soukromí. Nechcete být zobrazena na internetu? Máte obavy o své soukromí? Využijte naši speciální službu "SKRYTÝ KATALOG", která Vám zajistí, že naši klienti budou mít možnost vidět Váš osobní profil a přitom nebude veřejně přístupný.
 • Zdarma možnost sama si vybrat z naší databáze muže, který Vás zaujme.
 • Poradenství v oblasti seznámení - můžete se na nás obrátit s Vašimi dotazy či obavami a my Vám rádi poradíme. S většinou mužů jsme v přímém kontaktu a známe jejich pohled z druhé strany.
 • Maximálně eliminujeme seznámení za účelem pobavení a žertu.

CENA: zdarma
DÉLKA: neomezena

Registrovat zdarma
 

O S T A T N Í   S L U Ž B Y :

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAF

 • Nejlepší fotografie můžete pořídit jedině u odborníka.
 • Nechte si zhotovit kvalitní snímky profesionálním fotografem, který fotí modelky a pohybuje se v prostředí profesionální fotografie.
 • Ve vlastním ateliéru Vám náš fotograf zhotoví fotografie dle Vašeho přání, vhodné pro seznamování či jinou příležitost.
 • Této služby může využít každý, kdo má zájem o kvalitní fotografie. Při objednání služby "Profesionální fotograf" s Vámi dohodneme nejvhodnější termín pro Vaše focení.

CENA se odvíjí od počtu fotografií.


PROGRAM DELUXE UVOD

$ 3,000 USA │ 2,440 € │ 2,175 GBP │ 62,000 CZK 

Počet setkání: do 12

 

Služby zahrnují:

 

Registrace vašeho profilu je uvedena na našich webových stránkách. Váš profil můžete mít k dispozici veřejnosti nebo není online soukromý a tajný

Můžete vybrat muže z naší online databáze na www.eematchmaker.com a vytvořit seznamy přání.

Můžete si objednat kontakty z databáze. Maximální počet setkání, které jste pro vás uspořádali, je 12. Toto členství je platné po dobu 3 měsíců.

Teprve tehdy, když se setkáte s muži osobně, bude odečteno od počtu schůzek, které máte k dispozici

Úvodní služba - seznámíme vás s muži, které si vyberete s využitím svého profilu, a pokud budou souhlasit, poskytneme vám kontaktní údaje nebo zajistíme termíny s nimi.

Chráníme vaše soukromí a data.

Věříme, že každý člověk má na světě svou druhou polovičku, pro kterou byl stvořen. Jen je potřeba ji najít! A s tím Vám může pomoci právě naše mezinárodní seznamka!

Dejte lásce šanci, je tu mezi námi!

 

 

Užitečné informace

Kontakty