Reference

Helena, 52 let, Česká republika

S vybranými klienty i prací Vaší mezinárodní seznamky jsem byla naprosto spokojená.

Ludmila H. & Michael H., CZ & UK

We are getting married in January. Thank you for our big happiness! We wish you a lot of success. Warmest regards, Ludmila.

Marika 49 let, Slovensko

Ahoj Jitka, ozyvam sa po navrate do BA. Prezila som nadherne 2 tyzdne s Hansom v Spanielskej Marbelle a v Holandsku... o par dni letim za nim spat, aby sme sa este lepsie vzajomne spoznali, ale uz i tak planujeme spolocnu buducnost :) Ďakujeme vám za nájdenie môjho princa

Pavla 43 let, CZ

Velice děkuji, díky vaší mezinárodní seznamce jsem již rok velmi štastná s gentlemanem z Colorada a nikdy nepřestanu děkovat mému kolegovi, že mi o vás řekl. Nikdy předtím jsem nebyla v žádné seznamce, jelikož představa, že jsem v podstatě nabízená v katalogu, se mi nelíbila. U vás je to však jiné - zdvořilý přístup, neuvěřitelné. Geniální nápad. Je nádherné, pokud vás někdo opravdu miluje takovou, jaká jste. Brett je báječný muž a já cítím, že s ním chci být do konce života. Trávíme spolu každou volnou chviličku a jsme velmi štastní :)

Přeji vám mnoho úspěchů, jste krásným posláním pro mnoho lidí...

Mejte se krasne a navždycky Děkuji :-)

 

Renáta 33 let, CZ

Mnohokrát děkuji Vaší mezinárodní seznamce za seznámení s Thomasem. O seznámení s cizincem jsem nikdy před tím nepřemýšlela, ale díky Vám jsem našla neuvěřitelně milého a úžasného člověka, se kterým bych ráda založila rodinu a strávila zbytek svého života. Jste pro mě velkou inspirací. Mnohokrát Vám děkuji nejen za poskytnuté služby a rady, ale zejména za Váš úžasný přístup. 

 

Irena 31 let, CZ

S Markem jsme v kontaktu od roku 2013. Až nyní jsem měla možnost Marka poznat přes dva týdny osobně. Musím říci, že většího gentlemana a hodnějšího člověka jsem ve svém životě nepoznala. Přeji Vám i do budoucna plno spokojených klientů.

Užitečné informace

Kontakty